Virtuves kombains Philips 650W balts

Vairāk informācijas
Preces kods 204373
Prece Virtuves kombains
Zīmols Philips
Modelis HR 7628/00
Jauda (Kw) 650W
Ātrumu Skaits 2+pulse
Krāsa balta
Blendera Trauks 1.75l
Sulu Spiede Nav
Gaļas Malējs Nav
Citrusaugļu Sulu Spiede Nav
Garantijas Laiks 2 gadi
Prece nopērkama veikalos
SKU
204373
Kluba biedriem 67.99 € Cena 72.99 €
Pieejamība veikalos

Daily Collection

Virtuves kombains HR7628/00

 

Recepšu daudzveidība, ar minimālu piepūli.

Šim Philips Daily kolekcijas virtuves kombainam ir kompakta konstrukcija, kurā ietverta 2,2 l bļoda un 1,75 l blenderis, kā arī liela jaudīgu piederumu daudzveidība. Gardas maltītes pagatavošana mājās vēl nekad nav bijusi tik vienkārša!

 

PowerChop tehnoloģija lieliskam griešanas sniegumam.

PowerChop tehnoloģija ir asmens formas, griešanas leņķa un iekšējās bļodas apvienojums, kas garantē lielisku griešanas rezultātu gan mīkstiem, gan cietiem produktiem. Tā ir ideāli piemērota arī biezeņu pagatavošanai un kūku mīklas jaukšanai!

 

Intensīvai lietošanai paredzēta neplīstoša krūka.

1,75 litru neplīstošās krūkas gatavošanas ietilpība ir 1 litrs, kas ļauj tajā vienā reizē pagatavot līdz pat 5 porcijām smūtija.

 

Bļodā nesaķeras produkti, jo tajā nav vārpstas.

Pretstatā citiem lētākiem virtuves kombainiem šim Philips virtuves kombainam nav iekšējās vārpstas bļodas vidū. Tas nozīmē, ka zupa un citi šķidrumi neiztecēs no bļodas vidus, tādējādi virtuves kombainam un galdam paliekot tīram! Tas arī padara iekārtas samontēšanu daudz vieglāku - vienkārši ar klikšķi ievietojiet piederumu turētāju savā vietā bļodā atbilstīgi montāžas stiprinājumu formai.

 

Par 40% lielāka padeves caurule (salīdzinot ar Philips HR7625).

Jaunajam Philips Daily kolekcijas virtuves kombainam ir padeves caur., kas ir par 40 % lielāka nekā iepriekšējam modelim HR7625, ietaupot laiku, kas nepieciešams augļu un dārzeņu iepriekšējai sagriešanai.

 

650 vatu motors jaudīgākai apstrādei.

Šim Philips virtuves kombainam ir jaudīgs motors, kas nodrošina nepieciešamo jaudu un kontroli visu iecienīto ēdienu pagatavošanai.

 

2 ātruma iestatījumi un pulsācijas režīms maksimālai kontrolei.

Vislabākajiem rezultātiem izmantojiet maza ātruma iestatījumu (1. ātrums), lai saputotu putukrējumu, sakultu olas, pagatavotu mīklu konditorejas izstrādājumiem un maizei. Lielāka ātruma iestatījums (2. ātrums) ir lieliski piemērots, lai sagrieztu sīpolus un gaļu, sablenderētu zupas un kokteiļus vai sasmalcinātu, sagrieztu vai sarīvētu dārzeņus.

 

Piederumus var mazgāt trauku mazg. maš.

Visus Philips virtuves kombaina piederumus var mazgāt trauku mazgāšanas mašīnas augšējā plauktā.

 

Putošanas rīks krējumam un olu baltumiem.

Ideāls rīks olu saputošanai, sakulšanai vai emulģēšanai, vai krējuma saputošanai. Lielākam apjomam un tumīgumam izmantojiet maza ātruma iestatījumu. Gardu desertu vai majonēzes pagatavošana nekad nav bijusi tik viegla!

 

Augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda diski.

Vienkārši izvēlieties pareizo nerūsējošā tērauda diska ieliktni, lai sagatavotu savu mīļāko sastāvdaļu un piestipriniet to disku turētājam. Veiktspēja ir intensīvi pārbaudīta, lai nodrošinātu labākos šķēlēšanas un smalcināšanas rezultātus.

 

Ass un izturīgs nerūsējošā tērauda S veida asmens smalcināšanai.

Asais un spēcīgais nerūsējošā tērauda S veida asmens dārzeņus, piemēram, sīpolus, sasmalcina vienā mirklī. To var izmantot arī citām sastāvdaļām, piemēram, riekstiem, gaļai vai pat mīklas pagatavošanai pīrāgiem.

 

Līdz pat 5 porcijām vienā piegājienā.

Lielā 2,1 l bļoda (1,5 l darba tilpums) sniedz iespēju sablenderēt līdz pat 5 zupas porcijām vienā pieg.