Lejupielādēt zemāk minēto pirmslīguma informāciju.

Alkoholiskos dzērienus aizliegts pārdot personām, kuras ir jaunākas par 18 gadiem un šīs personas nedrīkst tos iegādāties.
Pasūtījuma saņemšanas brīdī Jums būs jāuzrāda personas apliecinošs dokuments - pase vai ID karte.

Kā iepirkties?

Pasūtījumus var veikt:

 • jebkurā diennakts laikā, atlasot preces internetā un pirkuma noformēšanai nav nepieciešama reģistrēšanās;

Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no 09.00 līdz 17.30. Pēc pasūtījuma apstrādes ar Jums sazināsies cenuklubs.lv pārstāvis, lai precizētu nepieciešamo informāciju un apstiprinātu pasūtījumu. Pasūtījumu apstrāde var aizņemt līdz pat 2 (divām) darba dienām, tāpēc, ja preču iegāde ir nepieciešama steidzami, iesakām doties uz cenuklubs.lv veikaliem un veikt pirkumu klātienē.

cenuklubs.lv patur tiesības atsevišķus pasūtījumus - (daudz preču pozīcijas, liels pasūtījuma apmērs, liela kopsumma) apstrādāt tikai pēc apmaksas saņemšanas.

Pārtikas produktus, kuriem nepieciešama speciāla uzglabāšana (uzglabāšana saldētavā vai ledusskapī), kā arī produkti ar īsu derīguma termiņu, ar kurjeru netiek piegādāti.

Preču cenas ir norādītas ar Pievienotās vērtības nodokli 21%. Cenā nav iekļauta maksa par piegādi.

Ja precei ir piemērota akcijas cena, tad tā ir spēkā jebkuram pircējam un ir aktuālā pārdošanas cena.

Preču atlikumiem ir informatīvs raksturs, to atjaunošana notiek reizi dienā. Ja Jūsu izvēlētā prece nebūs pieejama, mēs piedāvāsim tās aizvietošanu ar līdzvērtīgu vai saņemšanu līdz ar jaunu preču pievedumu.

Precēm, kuras ir eksponētas veikalos, komplektācija var atšķirties no attēlā redzamā.

Elektroniski noslēgtie līgumi turpmākai apskatīšanai mājas lapā netiek saglabāti.

Norēķinu veidi

 • Privātpersonām

Par veiktajiem pasūtījumiem ir iespējams norēķināties ar bankas pārskaitījumu. Brīdī, kad Jūsu pasūtījums tiks sakomplektēts, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins. Preci varēsiet saņemt pēc tam, kad cenuklubs.lv būs saņēmis pasūtījuma apmaksu un mūsu pārstāvis būs sazinājies ar Jums, un apstiprinājis apmaksas saņemšanu. Preces saņemšanas brīdī Jums izniegs preču pavadzīmi.

 • Juridiskām personām

Par veiktajiem pasūtījumiem ir iespējams norēķināties ar bankas pārskaitījumu. Uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts faktūrrēķins, kas jāapmaksā pirms preces saņemšanas, ja vien nav noslēgts sadarbības līgums, kas paredz citus nosacījumus.
SVARĪGI: pasūtījuma saņēmējam obligāti jāiesniedz uzņēmuma izsniegta pilnvara un jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Kopā ar pasūtījumu tiek izsniegta pavadzīme.

Preču piegāde

 • Preci bez piegādes maksas ir iespējams saņemt:

- Rēzeknes ielā 3, Rīgā

Pasūtījuma saņemšanas termiņš ir 5 (piecas) dienas no pasūtījuma apstiprināšanas brīža.

 • Piegāde Rīgā:

- līdz 20 kg – 5.00 Eur
- 20-100 kg – 10.00 Eur
- pasūtījumiem, kuru svars pārsniedz 100 kg, piegādes izmaksas iespējams uzzināt, sazinoties ar mūsu pārstāvi

 • Piegāde Latvijas teritorijā ārpus Rīgas robežām:

- līdz 25 kg (vai līdz 0.3m3) – 10.00 Eur
- 25-100 kg vai palete – 25.00 Eur
- pasūtījumiem, kuru svars pārsniedz 100 kg, piegādes izmaksas iespējams uzzināt, sazinoties ar mūsu pārstāvi

Pasūtījumu piegāde tiek veikta 2-4 darba dienu laikā no maksājuma saņemšanas mūsu bankas kontā.
Preces tiek piegādātas no plkst. 08:00 līdz 20:00, bez iespējas izvēlēties vēlamo piegādes laiku.
Piegāde tiek nodrošināta līdz mājas ārdurvīm Jūsu pasūtījumā norādītajā adresē. Pasūtījumi netiek piegādāti uz vietām, kur transporta līdzekļiem aizliegts apstāties. Šajos gadījumos lūdzam pasūtījumā norādīt tuvāko vietu, kur apstāšanās ir iespējama.

Atteikuma tiesības

Balstoties uz Latvijas Ministru kabineta noteikumu „Noteikumi par distances līgumu” klientam ir tiesības, neuzrādot atteikšanās iemeslu, 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā atteikties no www.cenuklubs.lv iegādātās preces un atdot to atpakaļ pārdevējam.

Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā.

Lai, atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Jums ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei. (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā. Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudes nolūkam paredzēto. Jūs esat atbildīgs par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

Lai izmantotu atteikuma tiesības:

 • Lūdzam informēt SIA cenuklubs.lv par lēmumu atteikties no šī līguma pa tālruni 67 021 222.
 • Aizpildiet veidlapu par atteikuma tiesību izmantošanu.
 • Aizpildīto veidlapu nosūtiet elektroniski uz e-pastu iveikals@cenuklubs.lv vai pa pastu SIA cenuklubs.lv, juridiskā adrese: Rēzeknes iela 3, Rīga, LV-1073.
 • Nogādājiet preci un pirkuma apliecinošu dokumentu SIA cenuklubs.lv, Rēzeknes iela 3, Rīga, LV-1073 vai vienojieties ar mums par preces atpakaļ nosūtīšanu izmantojot kurjeru (sūtīšanas izmaksas būs jāsedz Jums).

Svarīgi! Precei ir jābūt pilnā komplektācijā!

Ja Jūs atteiksieties no šī līguma, mēs Jums atmaksāsim visus no Jums saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par jūsu lēmumu atteikties no šā līguma. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu jūs izmantojāt sākotnējam darījumam. Jebkurā gadījumā no Jums saistībā ar šādu atmaksāšanu netiks iekasēta nekāda maksa. Mēs varam aizturēt atmaksājumu līdz brīdim, kad mēs būsim saņēmuši preces atpakaļ vai kad Jūs būsiet iesniedzis apliecinājumu par to, ka preces ir nosūtītas atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība tiek izpildīta agrāk.

Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punkts nosaka ka, patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

1. Preces vai pakalpojuma cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikuma tiesību termiņā;
2. Prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai ja prece ir nepārprotami personalizēta;
3. Prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš;
4. Patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ (tādām precēm, kā el.zobu birste, epilators, el.bārdas skuveklis, bārdas/matu trimmeris, el.matu griežamā mašīna, matu taisnotāji, apakšveļa, zeķes un zeķubikses, smaržas, ausīs ieliekamās audio austiņas un citas tamlīdzīga rakstura preces,)
5. Prece tās īpašību dēļ pēc piegādes ir neatgriezeniski sajaukusies ar citām lietām;
6. Patērētājs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.

Lejupielādēt atteikumu tiesību noteikumus.

Lejupielādēt atteikuma veidlapu.

Garantija

Precēm, kuras iegādātas www.cenuklubs.lv, ja tas norādīts preces aprakstā, tiek nodrošināta ražotāja garantija.

Ražotāja noteiktā garantija parasti ir 2 gadi, bet tas var būt arī īsāks vai garāks termiņš.

Ja ražotājs ir noteicis garantijas termiņu, kas ir mazāks par diviem gadiem, patērētājs ir tiesīgs divu gadu laikā no pirkuma brīža iesniegt prasību par preces neatbilstību līguma noteikumiem.

Ražotāja garantija ir spēkā, ja pircējs var uzrādīt:

1. Pirkuma apliecinošu dokumentu (čeku vai pavadzīmi).
2. Aizpildītu ražotāja garantijas talonu.

Lai saņemtu ražotāja garantijas pakalpojumus, Patērētājam nepieciešams nogādāt preci kādā no cenuklubs.lv veikaliem. Izmaksas, kas saistītas ar preces transportēšanu, sedz Patērētājs.

Ražotāja garantijas nosacījumi neattiecas uz aksesuāriem, izejmateriāliem, barošanas elementiem un piederumiem ar ierobežotu resursu.

Ražotāja garantija nav spēkā, ja preces bojājumi radušies Patērētāja vainas dēļ:

1. Precei ir garantijas plombu, sērijas numuru bojājumi.
2. Prece nav lietota atbilstoši tam paredzētajam mērķim vai nav ievērota preces lietošanas instrukcija.
3. Precei ir mehāniski bojājumi.
4. Precei ir bojājumi, kuri radušies sadzīves un ārējo faktoru dēļ, piemēram - mitrums, triecieni, skrāpējumi.
5. Precei veikts remonts nesertificētā servisa centrā.
6. Precei izmantoti nepiemēroti piederumi, barošanas elementi, izejmateriāli, un ja tas izraisījis preces bojājumus.
7. Prece ir izmantota ražošanas vai profesionāliem mērķiem.
8. Precei ir radušies bojājumi nepareizas transportēšanas rezultātā.

Atgādinām, ka patērētājiem 24 mēnešu laikā no preces piegādes dienas ir likumā noteiktās tiesības pieteikt prasījumu par līguma noteikumiem neatbilstošu preci.

Lejupielādēt garantijas noteikumus.

Strīdu risināšana

Sūdzību par preču pieejamību vai kvalitāti lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz elektroniskā pasta adresi iveikals@cenuklubs.lv vai rakstveidā uz adresi Rēzeknes iela 3, Rīga, LV-1073, cenuklubs.lv SIA.

Sūdzība tiks izskatīta 7 (septiņu) darba dienu laikā no sūdzības saņemšanas dienas, atbildi nosūtot uz sūdzībā norādīto saziņas adresi.

Ja sūdzība tiks atzīta par nepamatotu un Jūs sūdzības atzīšanai par nepamatotu nepiekritīsiet, Jums ir tiesības izmantot normatīvajos aktos noteiktās alternatīvo strīdu risināšanas iespējas, iesniedzot preces pārdevējam rakstveida iesniegumu par ārpustiesas strīda risināšanu, norādot:

 • vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju;
 • iesnieguma iesniegšanas datumu;
 • srīda būtību, prasījumus un to pamatojumu.

Informācija par ārpustiesas strīdu risināšanas iespējām un ārpustiesas strīdu risinātājiem:

Platforma strīdu risināšanai tiešsaistē (ārējā saite).

Strīdu risināšanas process (ārējā saite).

Ārpustiesas strīdu risinātāju datubāze (ārējā saite).