Apgaismes projektu izstrāde

cenuklubs.lv piedāvā sekojošus apgaismes projektu vadītāju pakalpojumus:

  • profesionālas konsultācijas;
  • apgaismes projektu izstrādi.

cenuklubs.lv projektu nodaļa veic apgaismes projektu izstrādi privātmājām, biroja telpām, veikaliem, kā arī teritoriju apgaismojuma un āra reklāmu apgaismojuma projektu izstrādi.

Nodrošinām:

  • ne tikai apgaismojuma risinājuma izstrādi, bet arī pasūtām un piegādājam nepieciešamos gaismekļus, konsultējam par to pareizu uzstādīšanu un lietošanu;
  • pēcapkalpošanas servisam (piem., detaļu nomaiņai) pastāvīgie klienti saņem garantēto atlaidi, kā arī papildus atlaides pēc vienošanās.

Juris Kļaviņš, projektu nodaļas vadītājs, komentē: “Ideāli, ja par apgaismojumu klients sāk domāt jau objekta projektēšanas laikā. Ja tas notiek tikai tad, kad objekts ir gandrīz pabeigts, piemērot individuālu risinājumu ir sarežģītāk un dārgāk. Turklāt, bieži vien netradicionālākus risinājumus nav iespējams realizēt, izvēle ir daudz šaurāka, jo jāpieskaņojas tam, kas ir uzbūvēts. Tātad, galvenais klientam ir savlaicīgi apzināt savas vēlmes un saskaņot ar mums plānu. Pārējo izdara projektu nodaļa.”

cenuklubs.lv projektu nodaļas priekšrocības ir augsts apkalpošanas serviss un darbības ātrums, preces kvalitātes un cenas attiecība. Esam pārliecināti, ka veikalu apgaismojumam mums ir visslabākās cenas Latvijas tirgū. Lepojamies ar savu elastību – pastāvīgie klienti saņem ne tikai garantēto atlaidi, bet arī citas papildus atlaides. Svarīgi, ka, pērkot nepieciešamos gaismekļus cenuklubs.lv, projektēšanas pakalpojums ir bez maksas.

cenuklubs.lv projektu nodaļai kopumā ir vairāk kā 15 gadu darbības pieredze. Sākotnēji tie bija atsevišķi profesionāļi, kas veica apgaismes projektu izstrādi, taču 1999.gadā tikai izveidota projektu nodaļa veikalā Elektro Pluss (Brīvības ielā 155/5), un no 2007.gada maija tā sekmīgi darbojas jaunajās cenuklubs.lv biroja telpās (Rēzeknes ielā 3).

Kontakti:

  • Juris Kļaviņš - projektu nodaļas vadītājs

e-pasts: juris.klavins@cenuklubs.lv
tālr.: 67 021 244

  • Mārtiņš Helmanis - projektu vadītājs

e-pasts: martins.helmanis@cenuklubs.lv
tālr.: 67 021 242

  • Eduards Žideņš - projektu vadītājs

e-pasts: eduards.zidens@cenuklubs.lv
tālr.: 67 021 245

  • Kristaps Āre - projektu vadītājs

e-pasts: kristaps.are@cenuklubs.lv
tālr.: 67 021 272

  • Edgars Bunders - projektu vadītājs

e-pasts: edgars.bunders@cenuklubs.lv
tālr.: 67 021 249

Projektu nodaļas darba laiks: 8.00- 18.00

Search engine powered by ElasticSuite