Skuveklis Philips Shaver

Vairāk informācijas
Preces kods 704768
Akum.uzl.laiks 1h
Akumul.darb.laiks 40min.
Barošanas veids Akumulators
Garantijas laiks 2 gadi
Krāsa Melna/ Zila
Mazgājams Ir
Modelis S5250/06
Papildus info 5 virzienu Flex galviņas, Aquatec Wet & Dry, ComfortCut asmeņu sistēma, SmartClick precīzais trimmeris
Zīmols Philips
Ierobežota pieejamība
SKU
704768
Akcijas cena 63.99 € 30.04.2021 - 01.06.2021 Cena 81.99 €
Pieejamība veikalos

Mitrā un sausā skūšanās, aizsardzība skujoties. Skuveklis 5000. sērija paātrina jūsu ikrīta sejas kopšanu ar ātru ComfortCut asmeņu sistēmu un pilnībā mazgājamām galviņām.

 

Apaļš galviņu profils ādas aizsardzībai. Gluda skūšanās bez skrāpējumiem un griezumiem. Mūsu ComfortCut asmeņu sistēma ar noapaļotu galviņas profilu viegli slīd pāri ādai, to aizsargājot.

 

Apaļas malas gludi virzās pāri ādai drošai skūšanai. Komfortabla mitrā un sausā skūšanās. Mūsu ComfortCut asmeņu sistēma ar apaļām profila galviņām gludi slīd pāri ādai, aizsargājot to pret skrāpējumiem un griezumiem.

 

Patīkama sausā vai atsvaidzinoša mitrā skūšanās ar Aquatec. Izvēlieties savu iecienītāko skūšanos. Ar AquaTec Wet & Dry blīvējumu varat izvēlēties ātru, taču komfortablu sauso skūšanos. Vai arī mitro skūšanos ar želeju vai putām - pat dušā.

 

Galviņas noliecas 5 virzienos ātram un gludam skuvumam. 5 virzienu Flex galviņas kustas 5 dažādos veidos, nodrošinot ciešu kontaktu ar ādu un ātru un gludu skuvumu pat uz kakla un žokļa līnijas.

 

40 minūšu skūšanās laiks bez vada. Vairāk nekā 40 minūšu darbības laiks — aptuveni 13 skūšanās reizes — pēc vienu stundu ilgas uzlādes. Šis skuveklis darbojas tikai bez vada.

 

1 stundas uzlādes laiks. Skujieties ilgāk ar katru uzlādi, pateicoties mūsu jaudīgajam, energoefektīvajam ilgas darbības litija jonu akumulatoram. Veiciet ātru uzlādi 5 minūšu ilgumā, un jums būs pietiekami daudz jaudas vienai skūšanās reizei.

 

Uzspraužams trimmeris perfektai ūsu un vaigu bārdas apgriešanai. Uzspraudiet mūsu ādu saudzējošo precīzo trimmeri, lai pabeigtu apgriešanu. Tas ir perfekti piemērots ūsu kopšanai un vaigu bārdas apgriešanai.

 

1 līmeņa baterijas un ceļojumu bloķētāja indikatori. Intuitīvais displejs attēlo nepieciešamo informāciju, sniedzot iespēju iegūt labāko skuvekļa veiktspēju: 1 līmeņu baterijas indikators, tīrīšanas indikators, zema baterijas līmeņa indikators, galviņas nomaiņas indikators, ceļojumu bloķētāja indikators

 

2 gadu garantija, pielāgots spriegumam visā pasaulē un maināmi asmeņi. Visiem mūsu skuvekļiem ir 2 gadu garantijā visā pasaulē, un tie pielāgojami jebkuram spriegumam. Ilgas darbības asmeņi jāmaina tikai pēc 2 gadiem.