Skuveklis Philips AquaTouch

Vairāk informācijas
Preces kods 704217
Akum.uzl.laiks 1h
Akumul.darb.laiks 45 min
Barošanas veids Akumulators
Garantijas laiks 2 gadi
Komplektā aizsargvāciņš, SmartClick precīzais trimmeris
Krāsa Pelēka/ Zila
Mazgājams Ir
Modelis S 5420/06
Papildus info 5 virzienu Flex galviņas, ādas aizsardzības sistēma, MultiPrecision asmeņu sistēma, Super Lift&Cut darbība
Zīmols Philips
Ierobežota pieejamība
SKU
704217
Akcijas cena 79.99 € 30.04.2021 - 01.06.2021 Cena 99.99 €
Pieejamība veikalos

Droša mitrā vai sausā skūšanās. Aquatouch skuveklis aizsargā jūsu ādu, kamēr jūs baudāt atsvaidzinošu skūšanos. Mūsu MultiPrecision asmeņu sistēma ar noapaļotām profilu galviņām gludi slīd pāri, un tā ir radīta, lai aizsargātu jūsu ādu.

 

Noapaļotās profilu galviņas slīd gludi, aizsargājot jūsu ādu. asmeņu sistēma ar noapaļotām profilu galviņām viegli slīd pāri ādai, to aizsargājot.

 

Patīkama sausā vai atsvaidzinoša mitrā skūšanās ar Aquatec. Izvēlieties savu iecienītāko skūšanos. Ar AquaTec Wet & Dry blīvējumu varat izvēlēties ātru, taču komfortablu sauso skūšanos. Vai arī mitro skūšanos ar želeju vai putām - pat dušā.

 

Asmeņi paceļas un nogriež garus un īsus matiņus ātrai skūšanai. Iegūsti ātru un gludu skuvumu. Mūsu MultiPrecision asmeņu sistēma paceļ un nogriež visus matiņus un atlikušos rugājus - tikai dažos gājienos.

 

Galviņas noliecas 5 virzienos ātram un gludam skuvumam. 5 virzienu Flex galviņas kustas 5 dažādos veidos, nodrošinot ciešu kontaktu ar ādu un ātru un gludu skuvumu pat uz kakla un žokļa līnijas.

 

Uzspraužams trimmeris perfektai ūsu un vaigu bārdas apgriešanai. Uzspraudiet mūsu ādu saudzējošo precīzo trimmeri, lai pabeigtu apgriešanu. Tas ir perfekti piemērots ūsu kopšanai un vaigu bārdas apgriešanai.

 

45 minūšu skūšanās laiks bez vada. Jums būs 45+ minūšu darbības laiks – aptuveni 15 skūšanās reizes – pēc vienu stundu ilgas uzlādes. Šis skuveklis darbojas tikai bezvadu režīmā.

 

1 stundas uzlādes laiks. Skujieties ilgāk ar katru uzlādi, pateicoties mūsu jaudīgajam, energoefektīvajam ilgas darbības litija jonu akumulatoram. Veiciet ātru uzlādi 5 minūšu ilgumā, un jums būs pietiekami daudz jaudas vienai skūšanās reizei.

 

1 līmeņa baterijas un ceļojumu bloķētāja indikatori. Intuitīvais displejs attēlo nepieciešamo informāciju, sniedzot iespēju iegūt labāko skuvekļa veiktspēju: 1 līmeņu baterijas indikators, tīrīšanas indikators, zema baterijas līmeņa indikators, galviņas nomaiņas indikators, ceļojumu bloķētāja indikators.

 

Paceļ matiņus gludam skuvumam. Gludāks skuvums ar dubulto asmeņu Super Lift & Cut darbību. Pirmais asmens paceļ katru matiņu, tikmēr otrs asmens ērti nogriež zem ādas līmeņa, lai iegūtu pilnībā gludus rezultātus.

 

2 gadu garantija, pielāgots spriegumam visā pasaulē un maināmi asmeņi. Visiem mūsu skuvekļiem ir 2 gadu garantijā visā pasaulē, un tie pielāgojami jebkuram spriegumam. Ilgas darbības asmeņi jāmaina tikai pēc 2 gadiem.

 

*Aizsargā 10X labāk salīdzinājumā ar standarta asmeni - pārbaude veikta Vācijā, 2015. gadā, pēc 21 dienu ilgas aklimatizācijas