Skuveklis Philips

Vairāk informācijas
Preces kods 704214
Akum.uzl.laiks 1h
Akumul.darb.laiks 40 min
Barošanas veids Akum./ No tīkla
Garantijas laiks 2 gadi
Komplektā SmartClick precīzais trimmeris
Krāsa melna
Mazgājams Ir
Modelis S 5130/06
Papildus info 5 virzienu Flex galviņas, MultiPrecision asmeņu sistēma
Zīmols Philips
Ierobežota pieejamība
SKU
704214
Kluba biedriem 79.99 € Cena 85.99 €
Pieejamība veikalos

Gluds un ātrs skuvums. Skuveklis 5000. sērija padara ātrāku jūsu ikrīta sejas kopšanu ar ātru MultiPrecision asmeņu sistēmu un pilnībā mazgājamām galviņām.

 

Asmeņi paceļas un nogriež garus un īsus matiņus ātrai skūšanai. Iegūsti ātru un gludu skuvumu. Mūsu MultiPrecision asmeņu sistēma paceļ un nogriež visus matiņus un atlikušos rugājus - tikai dažos gājienos.

 

Galviņas noliecas 5 virzienos ātram un gludam skuvumam. 5 virzienu Flex galviņas kustas 5 dažādos veidos, nodrošinot ciešu kontaktu ar ādu un ātru un gludu skuvumu pat uz kakla un žokļa līnijas.

 

Skuvekli var nomazgāt tekošā ūdenī. Vienkārši atveriet galviņas un rūpīgi izskalojiet zem ūdens.

 

1 līmeņa baterijas un ceļojumu bloķētāja indikatori. Intuitīvais displejs attēlo nepieciešamo informāciju, sniedzot iespēju iegūt labāko skuvekļa veiktspēju: 1 līmeņu baterijas indikators, tīrīšanas indikators, zema baterijas līmeņa indikators, galviņas nomaiņas indikators, ceļojumu bloķētāja indikators

 

40 minūšu skūšanās laiks bez vada. Jums ir 40+ minūtes ilgs darbības laiks – aptuveni 13 skūšanās reizes – pēc pusstundu ilgas uzlādes. Vai skujieties, pieslēdzot ierīci elektrotīklam.

 

1 stundas uzlādes laiks. Skujieties ilgāk ar katru uzlādi, pateicoties mūsu jaudīgajam, energoefektīvajam ilgas darbības litija jonu akumulatoram. Veiciet ātru uzlādi 5 minūšu ilgumā, un jums būs pietiekami daudz jaudas vienai skūšanās reizei.

 

Uzspraužams trimmeris perfektai ūsu un vaigu bārdas apgriešanai. Uzspraudiet mūsu ādu saudzējošo precīzo trimmeri, lai pabeigtu apgriešanu. Tas ir perfekti piemērots ūsu kopšanai un vaigu bārdas apgriešanai.

 

Paceļ matiņus gludam skuvumam. Gludāks skuvums ar dubulto asmeņu Super Lift & Cut darbību. Pirmais asmens paceļ katru matiņu, tikmēr otrs asmens ērti nogriež zem ādas līmeņa, lai iegūtu pilnībā gludus rezultātus.

 

2 gadu garantija, pielāgots spriegumam visā pasaulē un maināmi asmeņi. Visiem mūsu skuvekļiem ir 2 gadu garantijā visā pasaulē, un tie pielāgojami jebkuram spriegumam. Ilgas darbības asmeņi jāmaina tikai pēc 2 gadiem.