Skuveklis Philips 3000.sērija

Vairāk informācijas
Preces kods 804183
Akum.uzl.laiks 1h
Akumul.darb.laiks 60 min
Barošanas veids Akumulators
Garantijas laiks 2 gadi
Komplektā aizsargvāciņš, ceļojumu somiņa, Izbīdāmais trimmeris, uzlādes statīvs
Krāsa melna
Mazgājams Ir
Modelis S3333/54
Papildus info 5 min ātrā uzlāde, 5 virzienu Pivot&Flex galviņas, pašuzasinošie asmeņi, PowerCut asmeņu sistēma
Zīmols Philips
Ierobežota pieejamība
SKU
804183
Akcijas cena 69.99 € 30.04.2021 - 01.06.2021 Cena 89.99 €
Pieejamība veikalos

Gluds skuvums, lielāks komforts. Philips 3000. sērijas skuveklis 3000 padara skūšanos parocīgu un komfortablu. Tā 5D Pivot & Flex galviņas, PowerCut asmeņu sistēma un mitrā vai sausā funkcija nodrošina tīru un komfortablu rezultātu.

 

5D Pivot & Flex Heads seko līnijām, padarot skūšanos komfortablu. Izbaudiet gludu skūšanos, sekojot sejas kontūrām ar 5 virzienos pagriežamām, noliecamām un peldošām kustībām. Galviņa saskaras ar jūsu seju ideālā leņķī un pielāgojas sejas un kakla līnijām, radot vienmērīgu saskari ar ādu.

 

PowerCut Blades ir izstrādāti vienmērīgas un gludas skūšanās nodrošināšanai. Izbaudiet nemainīgus skūšanās rezultātus ar pašuzasinošajiem asmeņiem, kas ir precīzi izstrādāti ērtai un gludai skūšanai.

 

Skujieties mitrā vai sausā veidā, iegūstot ērtu sauso vai atsvaidzinošu mitro skuvumu. Iegūstiet ērtu sausu vai atsvaidzinošu mitro skuvumu ar želeju vai putām pat dušā.

 

60 minūšu ilga skūšanās bez vada pēc 1 stundas uzlādes. Skujieties līdz 60 minūtēm pēc 1 stundas uzlādes. Skuveklis darbojas tikai tad, kad netiek uzlādēts.

 

Atvēršana ar vienu pieskārienu vieglai tīrīšanai. Viegli notīriet skuvekli. Ar pogas pieskārienu atvāziet skuvekļa galviņu un noskalojiet ar ūdeni.

 

3 iedaļu akumulatora indikators, lai no skuvekļa iegūtu labāko rezultātu. Izmantojiet intuitīvo indikatoru, lai redzētu atlikušo uzlādi 3 pakāpēs. Varēsiet arī viegli redzēt, kad akumulatora uzlādes līmenis ir zems, kad tas uzlādējas un kad tiek veikta ātrā uzlāde.

 

5 min ātrā uzlāde nodrošina 1 pilnai skūšanās reizei nepieciešamo jaudu. Steidzaties? Uz 5 min iespraudiet savu skuvekli kontaktligzdā un iegūstiet jaudu, kuras pietiek 1 pilnai skūšanās reizei.

 

27 pašuzasinošie asmeņi nodrošina vienmērīgu, gludu skūšanos . Iegūstiet vienmērīgi gludu skuvumu ikreiz ar 27 pašuzasinošajiem, precīzi izstrādātajiem asmeņiem.

 

Izbīdāmais trimmeris ūsām un vaigu bārdai. Izmantojiet izbīdāmo trimmeri, lai pabeigtu apgriešanu. Tas ir perfekti piemērots ūsu kopšanai un vaigu bārdas apgriešanai.

 

Gumijas rokturis ērtai lietošanai bez slīdēšanas. Lietojiet savu skuvekli ērti un precīzi, pateicoties ergonomiskajai pretslīdes gumijai, kas ļauj to droši noturēt arī mitru.

 

Ceļojumu somiņa ērtai uzglabāšanai mājās vai atrodoties ceļā. Uzglabājiet skuvekli mājās vai atrodoties ceļā ērtajā ceļojumu somiņā.

 

Uzlādēšanas statīvs saglabā jūsu skuvekli pilnībā uzlādētu un gatavu darbam. Glabājiet, uzlādējiet un turiet skuvekli gatavu darbam ar komplektā iekļauto uzlādēšanas statīvu.