Matu fēns Philips 2100W melns

Vairāk informācijas
Preces kods 204323
ātrumu skaits 2
Jauda (kW) 2100W
Jonu kondicion. nav
Karstuma režīmi 3+aukstais
Modelis HP 8230/00
Papildus info cilpiņa pakarināšanai, Koncentrators
Vada garums 1.8m
Zīmols Philips
Ierobežota pieejamība
SKU
204323
Tieši vajadzīgais 17.99 €
Pieejamība veikalos

Izžāvē matus ātri saudzējošā temperatūrā ar ThermoProtect. Aizsargājiet savus matus, iegūstot ātrus žāvēšanas rezultātus. Izvēlieties no vairākiem ātruma un temperatūras iestatījumiem, lai iegūtu vēlamo plūsmu, vai arī izvēlieties ThermoProtect ātrai žāvēšanai ar konstantu kopšanas temperatūru.

 

ThermoProtect temperatūras iestatījums. Iestatījums "ThermoProtect" nodrošina optimālu žāvēšanas temperatūru un sniedz papildu aizsardzību pret matu pārkarsēšanu. Ar tādu pašu jaudīgu gaisa plūsmu labākie rezultāti tiek panākti saudzīgā veidā.

 

 

Profesionālā jauda – 2000 W – sniedz izcilu matu sakārtojumu. Šis 2100 W profesionālais matu fēns rada spēcīgu gaisa plūsmu. Panāktais jaudas un ātruma apvienojums matu žāvēšanu un ieveidošanu padara ātrāku un vienkāršāku.

 

Seši pielāgojami ātruma un temperatūras iestatījumi nodrošina pilnu kontroli. Nepieciešamo ātrumu un karstumu var viegli regulēt, panākot nevainojamu gala rezultātu. Seši dažādi iestatījumi nodrošina pilnīgu kontroli precīza un individuāla matu sakārtojuma izveidē.

 

Vēsā gaisa plūsma ieveido jūsu matus. Būtiska profesionāla līmeņa funkcija matu ieveidotājiem. Vēsā gaisa plūsmas poga nodrošina intensīvu vēsā gaisa pūsmu. Tā tiek izmantota pēc ieveidošanas, lai pabeigtu stila izveidi.

 

Lieliski rezultāti, izmantojot plāno ieveidošanas uzgali. Nevainojami ieveidošanas rezultāti un mirdzoši, sakopti mati ar plāno ieveidošanas uzgali, kas paredzēts precīzai ieveidošanai.

 

Noņemams gaisa padeves filtrs padara tīrīšanu ātru un vienkāršu. Jūsu matu fēna noņemamo gaisa padeves filtru ir viegli uzturēt darba kārtībā. Vienkārši izņemiet filtru ar klikšķi, lai to iztīrītu. Dariet to regulāri, lai novērstu putekļu un matu uzkrāšanos, kas var ietekmēt žāvēšanas veiktspēju.